#mxD | O nas
16206
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16206,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

O nas

Kim jesteśmy

czyli czym zajmujemy się na co dzień

Spółdzielnia Socjalna INNOWACJA – KREACJA to przedsiębiorstwo społeczne łączące doświadczenie w branży edukacyjnej z wiedzą i współpracą z ekspertami w dziedzinie szeroko pojętej edukacji. Projektujemy i produkujemy odzież szkolną oraz pomoce dydaktyczno-terapeutyczne w sposób odpowiedzialny społecznie. Naszym codziennym wyzwaniem jest tworzenie nowych rozwiązań, które będą ułatwiać szkolne życie uczniom, a co za tym idzie nauczycielom oraz rodzicom. Dokładamy wszelkiej staranności by dzieci, które będą korzystały na co dzień z naszych produktów cieszyły się nimi i były z nich maksymalnie zadowolone. Aby nasze produkty dawały poczucie bezwzględnego komfortu, wygody i praktyczności stworzyliśmy sieć współpracy z lokalnymi ekspertami w projektowaniu z Wydziału Przemysłów Kreatywnych Akademii Sztuki w Szczecinie.

Swoje pomysły konsultujemy także z Europejskim Stowarzyszeniem Psychologów i Pedagogów Szkolnych, których sugestie uzupełniają naszą wiedzę dotyczącą proponowanych rozwiązań. Wszystkie produkty, które oferujemy, testowane są przez podopiecznych Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ryszewku, z którym ściśle współpracujemy. Wnikliwie analizujemy wszelkie uwagi użytkowników dotyczące funkcjonalności, kolorystyki czy jakości materiałów. Większość proponowanych rozwiązań wynika z praktycznej obserwacji życia ucznia i szkoły, a także z wsłuchania się w głos ekspertów – psychologów, pedagogów, rodziców i samych zainteresowanych czyli uczniów, którzy są ostatecznymi „sędziami” każdego naszego projektu.

 

Z uwagi na fakt, że od lat jesteśmy związani z organizacjami pozarządowymi, przywiązujemy dużą wagę do odpowiedzialności społecznej naszych przedsięwzięć, stąd tworzone przez nas produkty są wykonane z najwyższej klasy materiałów tworzonych w całości przez lokalnych producentów. Nasi pracownicy oraz współpracujący z nami konsultanci to rzetelni i kreatywni ludzie, których można rozpoznać przede wszystkim po entuzjazmie z jakim przyjmują każdy kolejny projekt czy zamówienie i cieszą się jego realizacją.

Wierzymy, że niemożliwe staje się możliwe, wystarczy tylko

ENTUZJAZM + WIEDZA + PRAKTYKA + WSPÓŁPRACA

Nasze wartości

oddolność i lokalny charakter przedsiębiorstwa

społeczna odpowiedzialność
i zaangażowanie

projekty wynikające z wiedzy
i praktyki

rozwiązania ulepszające
rzeczywistość szkolną

uczciwość wobec naszych klientów, współpracowników i nas samych