#mxD | Więcej informacji
15712
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15712,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Więcej informacji

Odpowiedzi na naturalne wątpliwości

Czy zakup kompletu odzieży mxD wystarczy na cały rok szkolny?

Tak. Standardowy zestaw zawiera bluzę oraz trzy t-shirty uszyte z materiałów wysokiej jakości, odpornych na rozciąganie, przesunięcia w szwie i zmechacenie materiału.

Czy materiały, z których szyta jest odzież są certyfikowane i najwyższej jakości?

Tak. Materiały użyte do produkcji odzieży szkolnej mxD mają certyfikaty jakości zapewniające o rzeczywistym składzie tkaniny i gatunku.

Czy odzież szkolna jest odpowiednia pod względem termoizolacji na każdą porę roku?

Tak. Rodzaj bawełny, z której uszyte są ubrania, daje poczucie ciepła przy jednoczesnej przewiewności i lekkości, co jest niezwykle ważne dla dzieci podczas codziennego, aktywnego dnia w szkole.

Czy jest komfortowa dla ucznia?

Tak. Głównym założeniem marki mxD jest tworzenie takiej odzieży, która zapewni komfort i wygodę dzieciom na każdym etapie edukacyjnym. Dłuższa bluza umożliwia swobodną zabawę oraz nie krępuje ruchów.

Czy odzież mxD pasuje do każdego rodzaju stylu np. legginsy, spódniczka, spodnie dresowe, jeansy wąskie lub szerokie?

Tak. Tworząc kolekcję mxD uwzględniliśmy preferencje dzieci i młodzieży odnośnie ubrań, w których czują się dobrze. Stąd krój naszej odzieży pasuje praktycznie do większości elementów ubioru preferowanych przez dzieci.

Czy możliwe jest wykonanie stroju w innej kolorystyce niż zamieszczona w katalogu?

Tak. Posiadamy kolekcję kilkunastu tkanin dla każdego z oferowanych produktów. Każde zamówienie omawiamy szczegółowo, a do Państwa należy ostateczny wybór kolorystyki ubrań.

Czy możliwe jest nadrukowanie lub wyhaftowanie logo/ tarczy szkoły?

Tak. Zarówno w przypadku bluzy jak i t-shirtu obie opcje są możliwe do wykonania w dowolnym miejscu (rękaw, przód).